Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

Mgr. Václav Severa

• Mgr. Lukáš Harazin

Dne 9.2 - 10.2.2023 se uskutečnilo školní kolo olympiády v anglickém jazyce ve dvou kategoriích (6. - 7. ročník a 8. - 9. ročník)

Žáci v náročném programu olympijského čtyřboje soutěžili v jazykových dovednostech zaměřených na LISTENING, WRITING, READING A SPEAKING.

Všichni žáci si užili jazykovou olympiádu a získali nové zkušenosti, které určitě zúročí ve svém životě. Potěšující je velký zájem žáků o anglický jazyk. Poselství olympiády se nese v duchu hesla:  „Citius, Altius, Fortius“, poděkování tudíž patří všem žákům, kteří celý den pracovali v rámci jazykových dovedností a plnili složité úkoly. Dokázali, že jsou všichni vítězové a je třeba ocenit odvahu a nakonec pro každého žáka byla připravena drobná odměna.

Kategorie 6 - 7 tříd:

1. ŠIMON HYBLER
  2. NIKITA NAUMENKO
  3. VIKTORIE VAJDÍKOVÁ

Kategorie 8 - 9 tříd:

1. DONNCHA BIRCHALL
  2. TEREZA LIŠKOVÁ
  3. BARBORA KOVAČÍKOVÁ

Do okresního kola postupují vítězové jednotlivých kategorií, gratulujeme a přejeme hodně úspěchů.